Originální zážitkové ubytování na Jižní Moravě

Glamping Slovácko – kontejner Vinice

  /  Glamping Slovácko – kontejner Vinice
Informace

KONTEJNER VINICE MOMENTÁLNĚ MIMO PROVOZ
V roce 2024 proběhne stěhování na novou lokalitu i s novým personálem.

Po pozitivních ohlasech vznikl náš druhý glampingový kontejner, který jsme pojmenovali Vinice. Název samozřejmě není náhodný, toto kontejnerové bydlení vás okouzlí výhledem do slovácké vinice ve vinařské oblasti Prušánky.

Připraveno je pro vás vše, co pro romantický pobyt nebo odpočinkovou dovolenou na Slovácku potřebujete. Sprcha, toaleta, kuchyň, kamna a hlavně velká postel s nezapomenutelným výhledem.

Ideální dárek pro vinaře!

Co u nás čekat?

Naše zážitkové kontejnery mají klasickou zásuvku, světla na vypínače, lednici a tekoucí vodu. Nechybí ani sprcha, toaleta a malá kuchyňka. Poháněny jsou pouze jedním solárním panelem a navrženy tak, aby spotřeba energie byla co nejnižší. Bude vás tak hřát pocit, že jste využili ekologické ubytování.

Každý kontejner má velkou, pevnou, masivní postel s pohodlnou matrací a výhledem do krajiny Moravského Slovácka. Na umístění kontejneru si dáváme opravdu záležet.  Postel má rozměry přes 220×200 a jednu velkou matraci.

A protože vám chceme dopřát alespoň kousek příjemného překvapení, přesné instrukce o místě dostanete až e-mailem. Nestanete se vám tak, že si bydlení „jen tak“ přijede prohlédnout někdo jiný. Předání kontejneru probíhá vždy bezkontaktně.  Absolutní diskrétnost zaručena.

Mrkněte se na náš Instagram, kde najdete i video. Ručíme, že si hned začnete balit. A pokud vám nevyhovuje jih, můžete zkusit sever – glamping Jeseníky.

Máte zájem o tipy na výlet v okolí? Podívejte se našeho průvodce.

Vybavení

Dřevo

Kamna

Lednice

Ohniště

Parking

Pet Friendly

Sprcha

Rezervace
2490
2490