Originální zážitkové ubytování v Jeseníkách

Glamping Jeseníky – kontejner Praděd

  /  Glamping Jeseníky – kontejner Praděd
Informace

Romantika pro dva umístěna daleko od ruchu velkoměsta? To byl původní záměr pro stavbu zážitkového kontejneru pod Pradědem. Velká postel výhledem na hory Jeseníky, zvuk praskajícího ohně a možnost zůstat celý den ležet v posteli s vínem.

Přesně na to jsme mysleli, když jsme navrhovali, jak bude glamping kontejner vypadat. Chtěli jsme udělat z plechové krabice útulné místo. Proto jsme se v kontejneru snažili použít co nejvíce dřeva a skla.

Ideální dárek pro všechny milovníky hor a výšlapů!

Co u nás čekat?

Naše kontejnery pro zážitkové ubytování mají klasickou zásuvku, světla na vypínače, lednici a tekoucí vodu. Nechybí ani sprcha, toaleta a malá kuchyňka. Poháněny jsou pouze jedním solárním panelem a navrženy tak, aby spotřeba energie byla co nejnižší. Bude vás tak hřát pocit, že jste využili ekologické ubytování.

Každý kontejner má velkou, pevnou, masivní postel s pohodlnou matrací a výhledem do krajiny. Na umístění kontejneru si dáváme opravdu záležet.  Postel má rozměry přes 220×200 a jednu velkou matraci.

A protože vám chceme dopřát alespoň kousek příjemného překvapení, přesné instrukce o místě pro váš glamping dostanete až e-mailem. Nestanete se vám tak, že si bydlení „jen tak“ přijede prohlédnout někdo jiný. Předání kontejneru probíhá vždy bezkontaktně.  Absolutní diskrétnost zaručena.

Mrkněte se na náš Instagram, kde najdete i video. Ručíme, že si hned začnete balit. A pokud vám nevyhovuje sever, můžete zkusit jih – glamping na Slovácku.

Rezervace
2590
2590